Arrangement 2019

Termineliste 2019

DatoArrangementKlasserAnnet
13. aprilVårfest på klubbhuset
24. aprilOnsdagsseilas 1 av 7Alle
26.-28 aprilTreningshelg på TautraAlleÅpent for alle nivåer.
1. maiOnsdagsseilas 2 av 7Alle
8. maiOnsdagsseilas 3 av 7Alle
11.-12. maiRustløserenNOR Rating, J80, M24, Y
15. maiOnsdagsseilas 4 av 7Alle
22. maiOnsdagsseilas 5 av 7Alle
29. maiKystekspressenNOR Rating & TurRegatta utover fjorden
5. juniOnsdagsseilas 6 av 7Alle
8. juniGrautskjeiaNOR Rating & Tur
12. juniOnsdagsseilas 7 av 7Alle
14. juniIntercity Race (Tilbringerregatta til Saltøya Rundt)NOR Rating & Tur
15. juniSaltøya RundtStjørdal
4.-7. juliNordenfjeldske seilerukeÅlesund
Sommerferie
14. augustOnsdagsseilas 1 av 8Alle
16.-17. augustHøststormen med TSF Doublehanded klasseNOR Rating
21. augustOnsdagsseilas 2 av 8Alle
24. augustGlohanenAlle
28. augustOnsdagsseilas 3 av 8Alle
31. augustYtterøyaLevanger
4. septemberOnsdagsseilas 4 av 8Alle
6.-8. septemberSeilsportliga i TrondheimJ70
11. septemberOnsdagsseilas 5 av 8Alle
18. septemberOnsdagsseilas 6 av 8Alle
21.-22. septemberKretsmesterskapNOR Rating, J80, M24Grilstad
25. septemberOnsdagsseilas 7 av 8Alle
2. oktoberOnsdagsseilas 8 av 8Alle
5. oktoberHøstpokal-seilas med oktoberfestNOR RatingDistanseseilas på dagtid
9. novemberPremiefestAlle

Tidligere år…

Arrangement i 2018

Komplett terminliste kan lastes ned i pdf-format

VÅR  
13. aprilVårfest på klubbhuset 
18. april – 13. juniOnsdagsseilas vår

Seilingsbestemmelser 2018

Arrangørfordeling

Påmelding

 Resultater

20.-22. aprilTreningshelg på Tautra 
26.aprilLokal kvalifisering til Seilssportligaen 
5.-6.maiTSF & MK RustløserenPåmelding
19. maiGrautskjeia 
31.maiLokal kvalifisering til SeilssportligaenPåmelding
1. juniKystekspressenResultater
7.juniLokal kvalifisering til Seilssportligaen 
15.-16. juniHalten Ocean RaceResultater
  
HØST 
15. august – 3-oktoberOnsdagsseilas høst
Arrangørfordeling
Resultater
Påmelding
16. augustLokal kvalifisering til Seilssportligaen 
18. augustDoublehandedResultater
25. augustGlohanen 
8.-9. septKretsmesterskap
Kunngjøring
Resultater
21.-22. septemberHøststormenResultater
 OktoberfestResultater
10. novemberPremiefest 

 

Arrangement i 2017

Terminlisten kan lastes ned HER

 26.april – 14.juniOnsdagsseilas Vår  Resultater
 27.aprilLokal kvalifisering til Seilsportligaen (1 av 4)  
 29.-30.aprilTreningshelg  
 6.-7.maiRustløseren  
13. maiGrautskjeia  
18. maiSeilsportliga Kvalifisering (2 av 4)  
20. maiGrilstad Regatta  
8. juniSeilsportliga Kvalifisering (3 av 4)  
10. juniSaltøya Rundt  
16.-17. juniHalten Ocean race  
    
12.-16.juniNordenfjeldske Seileruke  
    
16.august – 4.oktoberOnsdagsseilas Høst  Resultater
17. augustSeilsportliga Kvalifisering (4 av 4)  
19. augustDoublehanded  
26. augustGlohanen  
9. septemberHøstseilasen  
16.-17. septemberKretsmesterskap  
    
6.-7. oktoberHøststormen  
    
11. november Premiefest  

Arrangement i 2016

Terminlisten for 2016 er tilgjengelig for nedlasting her.

23.-24. aprilTreningshelgPåmelding 
27. april-15. juniOnsdagsseilas VårPåmelding Resultater (midlertidige)
28. aprilLokal kvalifisering til Seilsportligaen (1 av 4)Påmelding 
7-8. maiRustløserenPåmelding Resultater
14. maiGrautskjeia  
26. maiSeilsportliga Kvalifisering (2 av 4)  
4. juniDoublehanded Vår  Resultater
9. juniSeilsportliga Kvalifisering (3 av 4)  
17-18 juniHalten Ocean race  Resultater
10. august – 28. septemberOnsdagsseilas Høst  Resultater
13. augustDoublehanded Høst  
18. augustSeilsportliga Kvalifisering (4 av 4)  
27. augustGlohanen  
10. septemberHøstpokalen  
17.-18.septemberKretsmesterskap  
30 sept – 1. oktoberHøststormenPåmeldingResultater

Arrangementer i 2015
Se den fullstendige terminlisten for 2015 i pdf-format 
her.

   
24.-26. aprTreningssamlingPåmelding
Vår ’15Onsdagsserie – VårPåmeldingResultater
7. maiIntroduksjonskurs for nye regattaseilerePåmelding
9.-10. maiRustløser’nPåmeldingResultater
23. maiGrautskjeiaPåmeldingResultater
23.-24. maiNM YnglingPåmeldingResultater
6. junDoublehanded VårPåmeldingResultater
Høst ’15Onsdagsserie – HøstPåmeldingResultater
15. augDoublehanded HøstPåmeldingResultater
12. sepHøstpokalenPåmeldingResultater
19.-20. sepKretsmesterskap BaneseilasPåmeldingResultater NOR RatingResultater Yngling
2.-3. oktHøststormenPåmelding regattaPåmelding middagResultater

Arrangement 2014

2.-4. maiTreningssamling
 —Vår ’14Onsdagsserie – VårResultater
10. maiDoublehanded – VårResultater
24.-25. maiRustløser’nResultater
7. juniGrautskjeiaResultater
13.-14. junHalten Ocean RaceResultater
Høst ’14Onsdagsserie – HøstResultater
16. augDoublehanded HøstResultater
30. augGlohaneseilasen (arr. av DVR)Resultater
13. sepHøstpokalenResultater
20.-21. sepKretsmesterskapResultater
3.-4. oktHøststormenResultater

Arrangement 2013

Vår ’13Onsdagsserie – VårResultater
11.- 2. maiRustløsernResultater
18. maiGrautskjeiaResultater
31. mai-1. junHalten Ocean RaceResultater
8. junSunshine Race DayAvlyst
10. augTSF DoublehandedResultater
Høst ’13Onsdagsserie – HøstResultater
31. augGlohaneseilasen (arr. av DVR)
7. sepHøstpokalen
21.-22. sepKretsmesterskapResultater
4.-5. oktHøststormenResultater

Arrangement 2012

Vår ’12Onsdagsserie – VårResultater
 RustløsernResultater
 HoplaseilasenResultater overall
Resultater doublehanded
 GrautskjeiaResultater
 Sunshine Race DayResultater
 Halten Ocean RaceResultater
Høst ’12Onsdagsserie – HøstResultater
 TSF DoublehandedResultater
 Glohaneseilasen (arr. av DVR)Resultater
 HøstpokalenResultater
 KrestsmesterskapResultater
 HøststormenHøststormen overall
Resultater klassedelt